• Electro Electronics Store WooCommerce Theme

Electro Electronics Store WooCommerce Theme

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: 099054
  • 360,00TL


Ücretsiz Kargo
  

Electro , çevrimiçi mağazanızı güçlendirmek için WooCommerce kullanımından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için sağlam ve esnek bir WordPress Elektronik Mağazası WooCommerce temasıdır. Tasarım Elektronik Mağazası, satıcı tabanlı pazar yerleri, bağlı kuruluş web siteleri için çok uygundur. Amazon, flipkart, snapdeal, walmart, alibaba, aliexpress vb. gibi en popüler e-Ticaret web sitelerinde bulunan gelişmiş özelliklerin çoğuyla birlikte inşa edilmiştir ve birlikte gelir. Yani bir amazon üyesiyseniz veya nişiniz için çok satıcılı bir pazar yeri istiyorsanız market veya mağaza sahibi, bu tema tam size göre.

Tema, Alt Çizgi çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir . Ana sayfaları, Sayfa Şablonları, WP Bakery Sayfa Oluşturucu veya Elementor Web Sitesi Oluşturucu kullanılarak oluşturulabilir. Kod yalın ve genişletilebilir. Bu, geliştiricilerin alt tema ve/veya özel eklenti(ler) aracılığıyla tarafınıza kolayca işlevsellik eklemesine olanak tanır.

WooCommerce çekirdeği ile derin entegrasyona ek olarak en popüler uzantılardan ve sayfa oluşturuculardan birkaçına sahiptir:

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi